Polacy lubią podróżować na wieś i zwiedzać eksponaty

W 2017 roku Polska liczy ponad 37 milionów mieszkańców i łączną powierzchnię około 11 milionów hektarów. Kraj ma ponad 10 000 km dróg i około 30 000 km linii kolejowych. Jest domem dla wielu różnych kultur i religii: polskiej, rosyjskiej, litewskiej, ukraińskiej itp.

Polacy lubią jeździć na wieś, aby zwiedzać wystawy dziedzictwa kulturowego ich kraju lub w swoich rodzinnych miejscowościach. Zawsze byli zdani na takie wydarzenia, jak wystawy, które zmieniają termin pod wpływem warunków atmosferycznych lub znikają całkowicie z powodu braku funduszy (nawet jeśli to nie one je organizują). Polska wieś jest wyjątkowa ze względu na swoją różnorodność: odbywają się tu niezliczone wydarzenia kulturalne, a także cuda natury, od jezior z tęczowymi refleksami po lasy o jesiennych barwach na łąkach.

Podróżując na safari nie znamy dokładnej lokalizacji zwierzęcia ani widoku, do którego zmierzamy. To samo dotyczy nas – kiedy jedziemy do nowego kraju i chcemy doświadczyć pewnego widoku lub miejsca w tym kraju, często nie wiemy, jak to wszystko jest.

Polacy lubią zwiedzać wieś – w tym domy wiejskie, stodoły i inne unikatowe budowle.

Polacy zawsze uwielbiali podróżować na wieś. To dla nich doskonały sposób na relaks i odpoczynek. Mają też wiele możliwości wokół siebie – od wzbogacenia kulturowego po jedzenie, przyrodę i wiele innych.

Piękna pogoda podczas zwiedzania polskich wsi

Pogoda w Polsce jest często piękna. Ale im jesteś starszy, tym mniej prawdopodobne jest, że będziesz cieszyć się jego scenerią. Dlatego nasz temat dotyczy pięknych krajobrazów na poziomie krajowym, o których tak się składa, że wiemy dużo ze względu na nasze badania nad różnicami między Polską Północną i Południową.

W Polsce wszystkie najważniejsze zabytki znajdują się na wsi. Wieś to miejsce, które zawsze jest piękne i idealne do wypoczynku. Dlatego powinno być fotografowane, filmowane i jak angielska wieś – powinno ładnie wyglądać!

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi – uruchomił świetny program turystyczny

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi (INRITET) został połączony z Polskim Muzeum Życia Wsi (MZWOLA), tworząc unikatowe muzeum dla Polaków mieszkających na wsi. W 2016 roku rozpoczął swój pierwszy program turystyczny – Narodowy Program Turystyki „Wielki Świat” w Polsce.

W styczniu 2017 r. INRITET uruchomił swój drugi program „Świat wsi” o zasięgu ogólnopolskim. Chodzi o to, aby poprzez wystawy i muzea, a także poprzez bardziej szczegółowe wycieczki po zakątkach wsi, ludzie dowiadywali się więcej o tym, co dzieje się na polskiej wsi.

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi („NIKH”) jest organizacją pozarządową powołaną przez polski rząd w 2002 roku w celu promowania ochrony polskiej wsi. Instytut jest odpowiedzialny za rozwój i wspieranie ochrony dziedzictwa kulturowego w Polsce.

Program NIKH skupia się na zachęcaniu do turystyki wśród Polaków mieszkających na wsiach, promowaniu wśród nich sprawności fizycznej i świadomości. Program ten wykonał świetną robotę w promowaniu turystyki wśród Polaków mieszkających za granicą, ponieważ jego program zachęca turystów do odwiedzania polskiej wsi. Można więc powiedzieć, że model ten z powodzeniem przyczynił się do rozszerzenia zainteresowania turystów polską wsią. Model ten dotyczy również każdego kraju o rozwiniętej infrastrukturze i gospodarce.

Wystawa „Wioska Artystów” to żywe muzeum stworzone przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zlokalizowane na polskiej wsi. Mieści się w starym młynie, który został przekształcony we współczesną wioskę artysty i został zaprojektowany z wykorzystaniem interaktywnych instalacji, aby opowiedzieć własną historię – „bogate w szczegóły przedstawienie życia domowego w wiejskim regionie, składające się z indywidualnych prac wybitnych artystów z tego okresu, a także wsie namalowane w całej Polsce.

Related Post